Вільний форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Вільний форум » Тестовый форум » Сайт на wordpress


Сайт на wordpress

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я планую створити власний бізнес, і для цього мені потрібно замовити розробку сайту на WordPress. Чи можуть хтось з вас порадити надійні компанії, які займаються цим? Мене цікавлять не лише базові функції, але й дизайн, оптимізація під пошукові системи, а також можливість адаптації сайту під мобільні пристрої. Чи варто обирати компанії, які мають великий досвід у цій сфері, чи краще зупинитись на малих студіях, що пропонують унікальні рішення?

0

2

Я зовсім нещодавно сам стикався з аналогічним питанням, коли вирішив створити сайт для свого бізнесу. Спочатку я також не знав, з чого почати. Однак, після досліджень і порад знайомих, я вирішив звернутись до компанії Dept, деталі тут . Вони дійсно професіонали у своїй справі! Вони розробили сайт на WordPress, і я залишився дуже задоволений результатом. Процес почався з обговорення моїх потреб, і вони запропонували декілька варіантів дизайну, враховуючи всі мої побажання. Зокрема, вони акцентували увагу на адаптивності сайту, що для мене було важливим, адже значна частина моїх клієнтів заходить з мобільних пристроїв.

0


Вы здесь » Вільний форум » Тестовый форум » Сайт на wordpress