Вільний форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Вільний форум » Тестовый форум » Автоматизація


Автоматизація

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Ось думаю над тим, щоб впровадити в нашій клініці якусь програму для автоматизації процесів — від запису пацієнтів до обліку ліків і фінансових звітів. Є зараз багато рішень, але важко визначитися, яке найкраще підходить для ветклінік. Може порадиш якусь перевірену програму, яка дозволяє тримати під контролем усі ці процеси, та ще й легкою у використанні була б? Хочу, щоб це допомогло оптимізувати роботу, а не створювало нові складнощі.

0

2

Розумію твої сумніви, адже важливо вибрати таку програму, яка дійсно полегшить життя в клініці. Можу порадити програму обліку для ветеринарних кабінетів, клінік, ветеринарних аптек ENOTE https://enote.vet/ . Вона спеціально розроблена для потреб ветклінік, тому включає всі необхідні функції: облік пацієнтів, медикаментів, планування прийомів і фінансових звітів. Її можна використовувати як для великих клінік, так і для невеликих кабінетів, і вона досить інтуїтивна. Усі дані надійно зберігаються, а також є можливість інтеграції з іншими системами. Зручний інтерфейс дозволяє швидко навчитися користуватися програмою, а головне — вона допомагає уникати помилок в обліку, економить час на рутинних процесах і підвищує ефективність роботи.

0


Вы здесь » Вільний форум » Тестовый форум » Автоматизація